Piaseczno I Józefosław I bez Pcc

Mieszkanie na sprzedaż
519 916,13 PLN , Pow. 36,52 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,52 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Józefosław , Urbanistów
Rok budowy:
2026
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
536267
Cena za m2:
14 236,48 PLN
PIASECZNO - JÓZEFOSŁAW I 519916 ZŁ I BEZ PCC!

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA

MOŻLIWY ZAKUP BEZ ZGODY MSWIA

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, z dużym (24m2) południowym ogródkiem.
Mieszkanie jest już gotowe do odbioru od dewelopera, mieści się na nowopowstającym osiedlu - miasteczku, z bogatą infrastrukturą i dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.

Mieszkanie ma powierzchnię 34,93 m2 i składa się z : pokój z aneksem kuchennym, sypialni i łazienka z wc
Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 24m2

Atuty inwestycji:
- doskonała lokalizacja,
- bliskość terenów zielonych,
- niska zabudowa,
- nowoczesna architektura,
- komunikacja miejska przy osiedlu

Lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Piaseczna oraz wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich. W okolicy znajdują się: przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe, sklepy oraz przedszkole i szkoła.
To miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie ciszę, bliskość natury i przestrzeń do rekreacji. Urokliwe tereny wokół zachęcają do spacerów, biegania i jazdy na rowerze. Lokalizacja jest również świetna dla rodzin - w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i place zabaw, a bezpieczne, zielone otoczenie stwarza idealne warunki do wychowywania dzieci.

Zapraszam na prezentację do biura sprzedaży,
Dominika Wódkowska
NextNest Nieruchomości
tel 517209655

* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego
Adres strony www: https:// NULL