Działka pod zabudowę usługowo - mieszkaniową

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
2 400 000,00 PLN , Pow. 3 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zgorzała
Numer oferty:
989653
Cena za m2:
685,71 PLN
2 400 000 zł I SPRZEDAŻ I 3500M2 I DZIAŁKA I ZGORZAŁA I PIASECZNO I

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Zgorzale przeznaczona pod zabudowę usługowo - mieszkaniową.

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie oznaczonej symbolem U/MN. Miejscowy plan pozwala na budowę na działce budynków mieszkalnych wolnostojących i dużego budynku usługowego. 

Dojazd drogą asfaltową.

Wymiary działki: szerokość frontu ok. 130m, głębokość do 60 m.
Kształt: nieregularny
Media przy działce: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Lokalizacja:
- blisko szkoła, sklepy, przystanek autobusowy, PKP
- doskonały dojazd do centrum Warszawy,
- położona wśród nowej zabudowy,

Zapraszam na prezentację,
Agnieszka Garbowska
tel. 604 857 039

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,

a) na każdej z działek budowlanych ustala się lokalizację maksymalnie 1 budynku mieszkalnego
jednorodzinnego wolnostojącego z zachowaniem pozostałych ustaleń planu,

f) maksymalna intensywność zabudowy nie większa niż 1,0,
g) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej nie mniejszy niż 40%,
h) maksymalna powierzchnia zabudowy nie większa niż 60% w stosunku do powierzchni
działki budowlanej,
i) maksymalna wysokość zabudowy z wyjątkiem zabudowy garażowej i gospodarczej nie większa niż 12 metrów,

Nieprawidłowy adres E-mail