Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
1 145 000,00 PLN , Pow. 129 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
129 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bobrowiec , Wiklinowa
Rok budowy:
2025
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
356934
Powierzchnia działki:
236 m2
Cena za m2:
8 875,97 PLN
Cena: 1 145 000 zł | SPRZEDAŻ | 129 m² | BOBROWIEC | GMINA PIASECZNO 

DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!
BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJI

Przedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. Do lokalu przynależy ogródek o pow. ok 100m2

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter 65,60 m2
Przedsionek 3,40 m2
Kotłownia/WC 2,90 m2
Salon z aneksem kuchennym 43,80 m2
Garaż 15,50 m2

Piętro 63,40 m2
Komunikacja 5,80 m2
Pokój 17,90 m2
Łazienka 7,40 m2
Pokój 16,00 m2
Pokój 16,30 m2

Poddasze 33,80 m2

Pozostały tylko 3 domy!

Dostępne są wszystkie media: prąd, gaz oraz przyłącza do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
Nowoczesna architektura łączy estetykę z rozwiązaniami zapewniającymi długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w najbardziej atrakcyjnej i pożądanej części Bobrowca. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna.

W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnia, sklepy, tereny rekreacyjne oraz komunikacja miejska. Zaledwie 3 minuty od osiedla znajduje się zjazd na drogę ekspresową S7 "Puławska bis", co jest idealnym rozwiązaniem dla osób dojeżdżających do Warszawy.

Istnieje możliwość współpracy z doradcą finansowym i architektem wnętrz. Możliwe jest również wykończenie domu pod klucz.

Bez podatku PCC! Kupujący nie ponosi prowizji!!!

Zapraszam na prezentację,
Dominika Wódkowska
517209655

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail